| EUeStEEu a întrebat:

Am o problema cu un telefon,deci s-a închis singur și sta aprins in meniul principal, eu nu vreau să-l resetez, iar pe reboot nu pot da, fiindcă mă da din nou în meniul principal. Ce fac?

1 răspuns:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Ia-ți dat reboot din butoane?
Daca nu:
Țineți apăsată tasta( telefonul trebuie sa fie stins) de volum + și butonul de Power (în același timp) până când apare o imagine pe telefon, după ce se va deschide o să încercați să dați pe "Reboot Device" folosind tastele de volum - și + iar "ok-ul" este butonul de Power, s-a rezolvat?

Va rog să dați ceva mai multe detalii in întrebarea pe care o puneți, mulțumesc.