| LuCi82820 a întrebat:

ieri imi puneam muzica pe telefon cu cablul USB si dintr-o data mi s-a inchis calculatorul apoi l-am deschis iar apoi mi s-a inchis singur si mi sa aprins singur si iar mi s-a inchis ce tebuie sa fac? Dau fundita + vot!

7 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Pentru a fi sigur ca problema e de la PC incearca acel stick pe un alt PC
pentru a verifica daca ai probleme in PC ci nu portul usb, adica unul singur incearca in mai multe
de altfel, alte stickuri/mouse/tastatura/cabluri de date merg?

| LuCi82820 explică (pentru IngerAlb):

Am incercat si pe alt pc si nu s-a intamplat nimic

| Sebastian11x1 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi din nou windows. daca la instalare e ok si nu-si da restart nu are nimic pc-ul

| TellaPro a răspuns:

Ti s-a stricat windowsul
Iti trebuie altul nou.

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Deschide carcasa de la pc
1) desfa suruburiile
2) ia aspiratoru si aspira prafu de la cooleree
3) pornestel
4) daca se mai intampla asta dul la reparatii

| LuCi82820 explică (pentru Si_Atat_Sel_1996):

L-am aspirat aseara si tot imi facea figuri

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Inseamna ca hdd ul (cel mai probabil) tii s-a stricat sau sau coolerul nu raceste asa cum ar trebui

si eu am avut aceasta problema mii se restarta si se pornea si se inchidea si se restarta si se inchidea incontinuu recomand sa il duci la un specialist...