| Lra_Maria_2001 a întrebat:

Am o problema daca ma puteti ajuta..nu imi merge telefonul l-am scapat in apa si nu imi merge tascreenul,in schimb imi arat wi-fiul, cartela, reteaua semnalul etc... uneori se albeste ecranul dar isi revine ps (nu merge tascreenul ) l-am bagat si in orez s-a intamplat acum un an si tot nu isi revine ce as putea sa fac in afara de service?

1 răspuns:
| GYGYLATINO a răspuns:

Du te la un gsm sau magazin special de telefoane de ex germanos sau Vodafone Orange si intrebi pe cineva care lucreaza acolo bafta