| Marius_Mircica_1967 a întrebat:

Am o problema la un telefon Orange reyo, am pierdut castile primite cu telefonul si am incercat sa cumpar o alta pereche, problema este ca am mers la cel putin 20 de magazine cu accesorii si am probat peste 20 de modele de casti si nici o pereche nu este compatibila cu softul, efectiv nu pot utiliza handsfree decat daca folosesc microfonul de la telefon si in plus trebuie sa tin apasat pe butonul de la casti pentru sunet caci altfel se aude infundat.

2 răspunsuri:
| AlexTRY a răspuns:

Salut! Nu se gasesc casti sa le cumperi separat. Dar incearca casti de la Samsung sau Huawei, Allview sigur o sa mearga

| Marius_Mircica_1967 explică:

AlexTry am incercat de la: iphone, allwiew, Samsung, Nokia, LG si raspund la fel, tin sa precizez ca au fost casti originale de la prieteni care detin telefoanele si le au din cutia telefonului.