| Dorawinifred20000 a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab A, merge foarte bine. Atunci când am cumpărat-o nu se încălzea deloc dar acum de incalzestexemplu puțin în dreapta ecranului. Oare de ce se încălzește? Nu am instalat foarte multe aplicații saun jocuri.

1 răspuns:
| BicarbonatDeSodiu a răspuns:

Este posibil ca aceasta să se încălzească atunci când procesorul este folosit mai mult decât normal. Tabletele nu au aerisire normală, așa că sunt făcute să reziste temperaturi mai mari, așa că nu te speria dacă se încălzește puțin.