| Silviu_Sporniac_1997 a întrebat:

Am o tableta Utok i700. Am scapat-o jos si mi s-a stricat butonul on/off. Pana acum o deschideam folosind o aplicatie, dar acum s-a descarcat de tot bateria si aplicatia nu mai functioneaza. Cum as putea deschide tableta?

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Ai putea sa o desfaci si sa vezi daca este mufa dezlipita sau doar sa deplasat butonul de plastic care apasa butonul fizic
se desface relativ usor are acelasi principiu ca capacele telefoanelor smart (cleme)