| Silviu_Sporniac_1997 a întrebat:

Am o problema legata de tableta Utok i700. Am scapat-o jos si mi s-a stricat butonul on/off. Pana acum o deschideam cu aplicatia tap tap app(din sted bye), dar acum ca mi s-a descarcat complet din greseala nu stiu cum sa o mai deschid. Cand o leg la pc cu cablul de date sau la orice alta sursa de curent mi s-e deschide doar pana la chestia cu bateria care e full. Daca stiti vreun program cu care sa imi deschid tableta de pe pc va rog sa imi dati. Va dau un sincer multumesc anticipat si celui care imi da rezolvarea o funda!

Răspuns Câştigător
| angemon500 a răspuns:

Imi pare rau dar nu exista. Trebuie dusa in service daca mai ai garantie sau daca nu la un magazin specializat

1 răspuns:
| Silviu_Sporniac_1997 explică:

Va rog raspundeti!