| Silviu_Sporniac_1997 a întrebat:

Am o problema legata de tableta Utok i700. Am scapat-o jos si mi s-a stricat butonul on/off. Pana acum o deschideam cu aplicatia tap tap app(de pe google play), dar acum ca mi s-a descarcat complet din greseala(cand avea sub 10% am uitat sa o pun la incarcat) nu stiu cum sa o mai deschid. Cand o leg la pc cu cablul de date sau la orice alta sursa de curent mi s-e deschide doar pana la chestia cu bateria care e full. Daca stiti vreun program cu care sa imi deschid tableta de pe pc va rog sa mi-l spuneti sau de preferat si un link de download. Dau funda, va rog repede!

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Asa te vei chinui mereu. Mai bine te duci la un service si o sa-ti repare ei tableta.

Bft! wave