| Silviu_Sporniac_1997 a întrebat:

Am o problema la tableta Am scapat-o jos si mi s-a rupt butonul on/off. Pana acum am folosit aplicatia Tap Tap App cu care deschideam si inchideam tableta in stend-bye. L-am lasat pe varul meu sa se joace, si mi-a descarcat-o complet. Am pus-o la incarcat (se deschide doar interfata aia (utok....si sigla ca e bateria full) Daca stiti cum as putea sa o deschid?( e utok i700... nu pot intra in recovery pentru ca nu am butonul on/off). Am dus-o la service, dar costa 35lei sa o repare. Daca stiti cum sa o deschid va rog sa raspundeti. A si cand o conectez la pc sau la modem etc.mi se deschide ca si cum s-ar incarca nu complet pana la interfata)

Răspuns Câştigător
| TurboBlaster a răspuns:

Pai doar butonu ti s-a luat nu si cablurile, daca este asa poti sa ei o scobitoare si sa o infingi in locul On/Off.
Sper ca te-am ajutat, Iti ofer o seara cat mai placuta!

| Silviu_Sporniac_1997 explică (pentru TurboBlaster):

Da, dar din pacat s-a rupt si o chestie alba mica (ca un fel de siguranta), nu am cum sa o repar asa doar daca platesc, acum am reparat-o. Multumesc pentru raspuns asa ca iti dau funda. Succes!

1 răspuns: