| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am optiunea de 5 euro.Trebuia sa incarc astazi 5 euro si i-am incarcat in aceasta dimineata la ora 6:00.Am primit confirmare ca s-a incarcat telefonul dar nu ca si s-a activat optiunea. Dupa 2 ore m-a anuntat ca mai am 0 minute, 0 mb.Ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Cred ca doar ti s-a oprit extraoptiunea si din cauza asta ti s-a spus ca nu mai ai minute si mb. Vezi cati euro mai ai. Daca ai 5, e in regula dar trebuie sa cauti tu extraoptiunea sa ti-o activezi.