| warship005 a întrebat:

Am o problema. Deci, mi-am incarcat telefonul cu 10 Euro pentru a activa o optiune de 10 Euro (imi incarc telefonul foarte rar). Din greseala am activat o optiune de net in loc de minute, pentru ca data trecuta am avut si minute si net la acest timp de optiune asa ca am vrut sa am la fel si acum. Din nefericire am numai internet si nu imi place. Pot cumva sa anulez optiunea de internet si sa imi primesc aia 10 Euro inapoi ca sa o activez pe aceea de minute in loc?

1 răspuns:
| zdenix a răspuns:

Nu se poate anula o opțiune deja activă. Sfatul meu este sa folosești doar internetul luna asta sau să mai încerci o opțiune doar cu minute la un preț mai jos. Succes!