| 0799551577 a întrebat:

Am platit factura upc la paypoint si mi-a suspendat servicile daca sun la relati clienti se reactiveaza ca am facut confirmare telefonic si nu sa reactiva

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dureaza cateva zile reconectarea, pentru ca, banii nu intra in aceeasi zi in contul lor bancar, deoarece dureaza 1-2 zile, pana ce, cei de la poypoint trimit banii in contuul UPC-ului.
Reactivarea facandu-se dupa ce banii sunt in contul lor!
Imi pare rau, dar procedurile astea sunt standard, ca sa te invete minte sa platesti la timp, altfel stai cateva zile cu serviciile suspendate.