| andrewalex99 a întrebat:

Am primit 1gb pe Telekom de la un prieten dar trebuie sa trimit mesaj la 6381 ca sa primesc setarile dar eu nu am mesaje/minute.
Help pls

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In general, mesajele catre operator pentru informatii si setari sunt gratuite. Chiar daca se platesc, acestea nu depasesc constul unui simplu sms. Mi-e greu sa cred ca pe cartela nu ai macar 25 de eurocenti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge sa faci un imprumut de la Telekom?

| Bunaceaujk a răspuns:

Parca nu era gratis sa trimiti mesaj? Daca nu, incarca-ti cartela