| camelia17 a întrebat:

Am primit un mesaj de p un nr de conex cred(073) in care zicea "suna-ma" 073... numarul doreste sa il contactezi". Intrebarea mea este: e posibil sa fie trimis de p net acest mesaj de scrii in el "acest numar doreste sa il contactezi"? sau e vreun nebun ce incearca sa fac mistoo...am sunat p nr acela de p mai multe numere si raspunde si nu zice nimic.

Răspuns Câştigător
| SmileyOnline a răspuns:

Este clar. Cineva si-a batut joc de tine. Nu baga in seama aceste tipuri de mesaje. Si niciodata sa numai suni inapoiwinking.

1 răspuns:
| dannytama a răspuns:

Da...probabil este un inteligent care are chef de glume proaste.