| Daniel_Daniel_1997_lDev a întrebat:

Acum 30 de minute am primit un sms de la un nr +22568100XXX, continutul fiind urmat de mesajul " suna-ma! 0022568100XXX ", dupa ce am sunat imi zicea ca nu am credit sa apelez, am bagat 1 euro de curiozitate sa vad daca raspunde cineva si imi zicea ca nu este valid. Intrebarea mea este ce fel de mesaj este acesta si cum a putut cineva trimite ceva dupa un numar invalid. Astept explicatii, va multumesc!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

rolling on the floor ai rude prin Coasta de fildes?
am mai vazut postul asta pe undeva... nu trebuia sa bagi nici un ban de nici o curiozitate. orice om normal, isi spune numele in caz ca si-a pierdut telefonul si iti trimite mesaj de pe un alt telefon.