| Liniuta1 a întrebat:

Am reincarcat 5 euro Orange si nu am primit bonusul de 50GB de Internet. Am primit mesaj, dar cand verific cat Internet mai am imi zice ca mai am 5773.2 MB. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Suna la serviciul clienti.

| Lucian2473 a răspuns:

Trebuie sa faci cont si sa te joci cu Milidge si Doig. Chestia e sa apesi pe butonul „Prinde" atunci cand arunca acea gura de la unul la altul astfel incat sa se opreasca in bradut.
Nu stiu daca mai e valabila oferta. Eu am facut asa ceva in timpul sarbatorilor Daca vrei, da-mi in mesaj privat numarul tau de telefon, il adaug in contul meu si ma joc eu pentru tine. Am facut asta cu 4 numere de telefon reincarcabile si s-au incarcat cu 50 de giga de internet valabil 100 de zile. Dar trebuie sa ai optiunea de 5 euro activa.

| Laur195 a răspuns:

Trebuie sa intri la ei pe site, nici eu nu am primit, dar i-am luat de pe site...mult noroc

| Liniuta1 explică (pentru Laur195):

Cum ai facut?

| Laur195 a răspuns (pentru Liniuta1):

Am facut cont pe pagina lor si am bagat numarul meu in cont, apoi pur si simplu am dat refresh si mi-a aparut optiunea asta cu 50 gb (nu stiu daca si la tine va fi la fel de usor dar mult noroc)