| 10msn a întrebat:

Mi-am reincarcat cartela Orange cu 5 euro si cand am dat sa-mi activez o optiune imi zice sa astept mesajul de la el si tot nu l-am primit. Ce are oare? FUNDA!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si spune-le problema ta

| Alexandru0007 a răspuns:

Poti sa suni la relatii cu clientii.la ei

| Peaches a răspuns:

Trebuie sa mai incerci sa activezi optiunea respectiva. Am patit si eu asta mai demult, si pana la urma, dupa mai multe incercari, mi-a trimis mesajul.
Sper ca asta te ajuta! Have funwinking

~Roxetta

| 10msn explică (pentru Peaches):

Dar am avut 5 euro si 125 de centi si acum am 5 euro si 45 de centi, de ce oare mi-a luat din credit?

| Peaches a răspuns (pentru 10msn):

Hmmm... Nu stiu. Nu mi s-a mai intamplat asta inainte. Cred ca ar fi bine sa ii contactezi pe cei de la Orange. Poate au avut vreo eroare sau ceva...

| herbil6 a răspuns:

Nu ai semnal pentru retea mai incearca