| RAY a întrebat:

Am Samsung a5 si vreau sa-i pun folie de protectie, cam care e cea mai buna si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Cea din sticla este cea mai buna folie. 39 de lei de la eMAG, 49 lei de la F64.ro

| RAY explică (pentru RareşTPUro):

Sa imi iau si husa de protectie?

| RareşTPUro a răspuns (pentru RAY):

In caz ca va cadea telefonul jos, va amortiza mai mult si sunt sanse mai putine sa se crape carcasa. Daca doresti tu, da.

| RAY explică (pentru RareşTPUro):

Ce e mai bine sa fac? poate il scap si am dat 13 milioane pe el, mi frica de asta

| RareşTPUro a răspuns (pentru RAY):

Sa incerci sa ai grija si sa ii si cumperi o husa.

| RAY explică (pentru RareşTPUro):

Da multumesc de sfaturi, da clar, auzi care e cea mai buna metoda antifurt?

| RareşTPUro a răspuns (pentru RAY):

Este aplicatia Avast Anti-Theft. Mai multe informatii gasesti pe google si tutorial pe YouTube.

| RAY explică (pentru RareşTPUro):

Multumesc rares

| RareşTPUro a răspuns (pentru RAY):

N-ai pentru ce. Mersi si eu pentru funda!