| BlackHear7 a întrebat:

Am un Samsung s4, si de curand am observat ca mi-a iesit o bula intre touchscreen si display (nu am folie de protectie)
Cred ca a facut condens, ce pot face? cat ma costa?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te costă în jur de 50-60 de lei.

| Intruder19 a răspuns:

Ai avut cumva sticla schimbata? Ca se mai intampla daca schimbi sticla si nu e pusa cum trebuie apar bule.

| BlackHear7 explică (pentru Intruder19):

Chiar nu..si a aparut exact unde e ceasu..se vede mai bine cand e telefonul blocat.

| Intruder19 a răspuns (pentru BlackHear7):

Incearca sa lasi telefonul stins cateva ore intr-un bol cu orez, poate s-a produs bula din cauza condensului.