| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna!
Mi s-a stricat telefonul cand ma suna cineva sau cand vreau sa sun pe cineva nu aud persoana respectiva dar el ma aude si nu i aud numai daca il pun pe difuzor.
Ce sa fac ca sa mearga sau o sa imi repara telefonul daca sunt pe garantie?

Răspuns Câştigător
| JustSmileK a răspuns:

Du-te cu el la reparat, daca inca il ai in garantie e perfect.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu chestia asta.
Trebuie schimbat difuzorul telefonului tau. E super daca il ai in garantie.happy Du-te cu el la reparat.