| Walidsr a întrebat:

Am si eu intrebare! am un HTC one m9 cand vreau sa bag casti sa ascult muzica se aude in ecou ..negativul melodiilor se aude dar versurile nu si se aude infundat. am incercat toate variantele de casti, best, HTC, intrebarea mea este. Trebuie sa am casti speciale pentru HTC one m9? Chestis este ca daca il conectez la sistem, etc nu face probleme! Doresc niste raspunsuri detaliate! Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Mai bine mergi cu telefonul la service, un prieten avea probleme la fel.

| Belu_Narcis_Rusalin_1995 a răspuns:

Nu mai e buna mufa de casti