| Xenoverse a întrebat:

care este cea mai buna retea de telefonie la ora asta?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Care o fi cea mai buna nu stiu, insa eu sunt foarte multumit de cei de la Digi. Am minute si internet nelimitat si platesc pentru 4 telefoane de 4 ori mai putin decat plateam la Vodafone.

| LTAA a răspuns:

Reteaua cara ti se potriveste cel mai bine nevoilor happy

| Dumbi a răspuns:

Vodafone, toti zic Vodafone, ai mei platesc o suma de bani pentru 3 telefoane si mai am si semnal prost… Tata zice mereu ca o sa ne mutam, dar toti pe care ii stiu sunt pe Vodafone…sad
O sa umblu cu 2 cartele dupa mine ca ultimul barosan…laughing

| Ironwin a răspuns:

Nu exista cea mai buna, toate au plusuri si minusuri. La pret cea mai buna este Digi la calitatea serviciilor probabil Orange sau Vodafone iar la acoperire cred ca Telekom. Acum este discutabil si in functie de zona. Tu in ce oras stai?

| Moscalu_Eduard_1983 a răspuns:

Nu exista cea mai buna, toate au plusuri si minusuri

| KillaNoFilla a răspuns:

Toate sunt bune in functie de caz dar la internet, Vodafone domina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori reclama te face sa vezi lucrurile dintr-o alta perspectiva. Nu stiu care este cea mai buna, o fi Vodafone-ul, dar eu cunosc pe mcineva care s-a multat de la Vodafone la DIgi parca (nu sunt sigura), si dupa ce ca a luat un telefon de 1000 lei la jumatate de pret in rate mai are si abonament cu minute/net nelimitate care nu etse scump.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

DIGI daca ai semnal si daca nu-ti trebuie SMS-ul. Sunt imbatabili. Eu trimit SMS-uri gratuite de pe site-uri si mi-am luat DIGI ca-i cel mai ieftin.

| Xenoverse explică (pentru Ironwin):

In Hunedoara stau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telekom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care iti convine tie mai mult, pentru ca fiecare are nevoile lui.