| ilussion a întrebat:

Am si eu o intrebare la Iphone 3G de ce imi filmeaza doar 15 secunde? spatiu am 5.7GB liber. dar imi filmeaza doar 15 secunde. Cine ma poate ajuta va rog mult!

Răspuns Câştigător
| CrazyM4x a răspuns:

Iphone 3g nu are camera video. Exista aplicatie pentru asta, dar foarte putin. Asta e motivul. Doar incepand de la 3gs au pus camere video.

| ilussion explică (pentru CrazyM4x):

Multumesc! ce fel de program imi trebuie sa pot sa filmez mai mult de 15 sec? eu acum am Icamrecorder

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cred ca tu ai impresia ca filmezi, insa nu filmezi absolut nimic, pentru ca iphone 3G nu filmeaza deloc.Deci iphone 3G nu este capabil sa filmeze indiferent ce spatiu ai. Iphone 3Gs, 4, 4s si 5 sint capabile sa si filmeze.Restu doar poze.Deci nu te mai chinui ca nu o sa reusesti sa filmezi cu un dispozitiv care nu este capabil sa faca asa ceva.Cupara iphnoe 3Gs sau 4 si o sa filmezi cit vrei fara probleme.Bafta

| andrei733 a răspuns:

Pai intra in camera la setari si vezi tu de acolo happy