| IonutIonescu11 a întrebat:

Am o problema cu snap-ul, am văzut că mulți filmează mai mult de 10 secunde, iar eu nu pot.
Țin apăsat si dupa ce a filmat 10 secunde nu imi face căsuțele acelea.
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa filmezi un clip de 10 secunde și sa îl postezi la my story (povestea mea), apoi va funcționa.Asigura-te ca filmulețul e de 10 secunde. Apoi ca sa filmezi mai multe clipuri trebuie doar sa tii apăsat pentru a filma chiar și după ce trec cele 10 secunde din primul clip pentru ca va începe al doilea, bafta!