| Rommeo a întrebat:

stiu ca reteaua mobila de la Digi (rcs rds) nu sta bine la semnal urban ci doar in orase. Stiti sa mai inbunatatit intre timp reteaua, sau tot asa mai cade semnalul intre localitati?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Urban= orase, rural=sate si comune. Baiatul meu sta in sta si are semnal perfect.

| CuriousStuff a răspuns:

Eu am fost la ei cu gandul sa-mi fac un abonament pentru telefon dar m-au sfatuit sa imi iau prima data o cartela prepay sa vad cum stau cu semnalul... Si eram in oras. Asa ca ma gandesc ca tot la fel sunt. In oras binisor, oricum mult mai slab decat alte retele. In afara orasului nici nu vreau sa ma gandesc.

| Zaygon a răspuns:

La mine nu am problema si in casa si in oras semnal maxim(in Sighisoara), iar la Cluj maxim peste tot in afara de blocurile alea vechi cu multe fier betoane unde netu nu merge calumea dar si ceilalti operatori stau fix la fel in ele(am si o cartela de Vodafone).

| Rommeo explică:

Ms de raspunsuri.

| CNfan a răspuns:

Eu stau la oras dar in casa nu am pic de semnal