| endling a întrebat:

Am si eu o problema am primit acum o luna un sms de la telekom sa reincarc 5 euro dupa care sa trimit sms la 5010 si am nelimitat minute nationale si in telekom si 100 internationale si 500mb internet,astazi mi-a expirat, am reincarcat 5 euro, am trimis sms la 5010 cum am trimis si prima oara sa imi activez optiunea, acum am nelimitat in telekom 500min/sms nationale si 500mb internet, e normala chestia asta? Daca asa lucreaza telekom eu ma portez...

1 răspuns:
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut optiunea e aceeasi beficiile sunt urmatoarele : Minute nelimitate Telekom fix Mobil nelimitat 500 minute sau sms national si 500 mb internet