| AliceAnnnnna a întrebat:

Am și eu o problema. Când încearcă sa ma sune cineva, spune ca am accesul limitat la număr. Sunt pe Vodafone și nu mi s-a întâmplat lucrul asta pana aseara. Nici datele mobile nu îmi merge sa le activez. Abia am plătit factura. Am resetat telefonul, am scos cartela și am băgat-o la loc. Nimic.
Ce poate fi?

1 răspuns:
| SoCristian18 a răspuns:

Buna, trebuie sa iei legatura cu cei de la relatii clienti, iar daca nu poti apela, probabil ti-au blocat cartela