| manuela17 a întrebat:

Am si eu o problema cu Iphone 3G... nu mai pot instala multe aplicatii de pe app store(scrie ceva de IOS),le'am sters pentru ca atunci cand intram in ele, imedia imi ieseau, si se mai blocheaza pentru cateva secunde....Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

TREBUIE să faci update la iOS!

Apoi te lasă să descarci din appstore.

| manuela17 explică (pentru bursuc001):

Mersii!

| bursuc001 a răspuns (pentru manuela17):

Cu plăcere!

| yAdrian a răspuns:

Dai un restore telefonului din iTunes de pe calculator! Bafta!

| manuela17 explică (pentru yAdrian):

Multumesc mult!

| manuela17 explică (pentru yAdrian):

Nu pot imi apare asta "make sure your network settings are correctly and network connection is active, or try again later".

| yAdrian a răspuns (pentru manuela17):

1. Conecteaza-te la WI-FI (vezi sa ai semnal bun)
2. Si fa si cum a zis bursuc001
Cu placere!