| flavius12303 a întrebat:

Buna TPU...Am cumparat acum cateva luni doua tablete exact la fel exact din acelasi magazin...Si aici a fost o problema...Pe o tabletsa mergeau orice aplicatii si pe una imi ieseau direct dupa ce intram in ele...Sau apucau sa se incarce si ieseau dupa...Ce pot sa fac sa imi mearga si tableta asta bine...

2 răspunsuri:
| xcamaradx a răspuns:

Dai reveniti la setarile din fabrica, apoi descarci iarasi aplicatile.Sa ai un antivirus pe care sa il rulezi, sa cureti tableta.In caz extreme profta de garantia pe care ai primit-o.

| flavius12303 explică (pentru xcamaradx):

Am uitat parola de la contul google si nu vreau sa pierd datele de pe tableta. Alta solutie?