| Vizireanu_Vlad_1995 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Allview P5 mini-dual sim. Vara asta am fost in Spania si mi-am cumparat cartela Digi. Mi s a cerut sa le spun in ce slot este bagata cartela sa mi o activeze iar slotul 2 mi l au dezactivat. Am ajuns acasa si cand am introdus o cartela de Orange si una de Cosmote surpriza: slotul 2 este inactiv sau dezactivat...stie cineva ce pot sa fac sau cum pot sa rezolv problema? Multumesc!

1 răspuns:
| MBianca13 a răspuns:

Sa mergi pana la punctul Digi de unde ai cartela si sa le explici si sa ii rogi sa repare situatia.