| madalinap2 a întrebat:

Am și eu o problemă, de ceva timp după ce închei un apel telefonic, muzica mi se aude foarte încet. Îmi revine la normal doar după ce îi dau un restart. Aș dori să rezolv problema asta dar fără să închid telefonul.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce marca e telefonul?

| microsedd a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza aplicatia de muzica pe care o folosesti. Nu e sigur ca îți rezolva problema dar ai putea incerca. Mai poți incerca să testezi cu diferite perechi de casti sa vezi daca persista problema.
Succes!