| AlexandraN21 a întrebat:

Am și eu un IPhone 11 și aș vrea să îi schimb bateria. Care sunt costurile și cum se procedează cu montajul? Gen dau comandă la un Gsm și vin cu telefonul și îl montează ei?

4 răspunsuri:
| Xerol a răspuns:

Nu prea este indicat sa schimbi bateria daca ai de gand sa-l vinzi, dar costurile sunt cam de 150-200 lei

| AlexandraN21 explică (pentru Xerol):

Nu am de gând să l schimb. Mi se descarcă foarte repede deși nu stau mult pe telefon. Și vreau să o schimb pentru ca sănătatea este de 83%. Mersi totuși de răspuns!

| wizzard1 a răspuns:

Mai bine comanzi tu baterie originala dar si asa e posibil sa nu mai apara sanatatea la baterie doar linie asa am si eu la un iphone 11 de 256gb schimbata acum o luna!