| Sut_Andrei_1996 a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy S3 si am sub ecran un fel de pata ca si cum ar avea apa sub ecran dar touchscreen-ul functioneaza perfect doar in locul ala se vede putin mai inchis culoarea oare de la ce e? si inca o intrebare am si o dunga de sus pana jos si probabil e de la soft. dau funda multumesc.

3 răspunsuri:
| vasi22 a răspuns:

Dezlipeste partea de plastic de pe ecran si pune-o corect acolo e o bula de aer lipeste-o bine sau mai bine nu o mai pune

| Ciprian_Ebîncă_1987 a răspuns:

Sal am si eu o problema identica sub ecran este o pata mica ca si cum ar fi curs lichid sau ceva dar nu i-am facut nimic daca ai rezolvat cumva problema zi-mi si mie pls

| Sut_Andrei_1996 explică (pentru Ciprian_Ebîncă_1987):

Ii de la condens si trebuie schimbata doar sticla big grin aia e cam 70 de lei originala dar ii mai greu cine o pune :d