| anonim_4396 a întrebat:

Am spus de 4 ori la telekom ca vreau cosmote inapoi, si nu s-a putut, Asta inseamna renuntarea brandului telekom, si telekom la 2018,

Il spuneti parerea pentru cosmote si romtelecom si dupa asta spuneti-mi, Intai spuneti pe unde e rezolvarea COSMOTE si Romtelecom, Am vazut la piata romaneasa ca in locul Romtelecom-ului e Telekom

Nu spuneti despre alte pareri sau linkuri

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Ce vrei sa spui cu intrebarea asta..ca nu prea inteleg ceea ce vrei tu sa spui.
Cosmote si Romtelecom nu mai exista..au fost cumparate de TELEKOM. daca asta ai vrut sa spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DataSoft):

TELEKOMUL Nu ne place, Te recomand sa contactezi servicul Telekom pentru a deveni Cosmote si Romtelecom