| dalv94 a întrebat:

Am telefon Nokia 6303c si nuse aprinde ii mai pot face ceva, prin ce programa as putea face telefonul?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu metodele explicate la linkul :
http://www.hard-reset.com/nokia-6303-classic-hard-reset.html

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau, duci telefonul la orice Service.

Toate cele bune.

| MCG a răspuns:

Daca nu reusesti sa aprinzi macar ecranul este din soft dar nu ii poti face nimic tu! In caz ca se aprindea, il puteai resofta cu Nokia PC Suite dar asa nu! Du-l la un service si se repara cu 30 LEI!