| Johnny_3038 a întrebat:

Miam scos programa Nokia PC Suite si am facut abnavlenie la telefon si in timp cind se facea abnavlenie s-a stins telefonul si eu am scos cablu USB si amuia telefonul ne se mai aprinde. Dar amuia am aflat ca nu trebuia sa scot cablu USB ca telefonul avea sa se aprinda singur. spuneti-mi va rog ce sa fac ca sal aprind?

6 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Nu trebuia sa te documentezi inainte de a face actualizarea aia? Mergi cu el intr-un service autorizat, ca sa nu il prajesti de tot! Daca iti permiti altul atunci poti testa diferite solutii gasite pe internet. Amuia pricepi blea?

| CatalinMG a răspuns:

Asta seamana cu un ritual bisericesc, ce ai scris tu acolo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ai pierdut napravlenia!
Eu zic sa recitesti si sa repostezi!

Răspuns utilizator avertizat
| repescov a răspuns:

Trebuia sa citesti atent instructiile: acolo era scris in timpul innoirii in nici un caz nu deconectati telefonul.
Ca rezultat, din cauza ca ai scos cablul usb "abnavlenia", "proshivka" sau update a fost facut nereusit. Singura solutie e sa te duci in oras si sa-ti instaleze din nou softul pe telefon.