| caritas a întrebat:

Am telefonul Orange Yomi, si am net pe cartela...cum ma pot conecta la net? Ca la Wi-fi imi apar doar routerele din zona...

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Buna. Ca sa te conectezi prin retea, trebuie sa ai facute corect setarile pentru internet. Suna la call-center la Orange si o sa te indrume ei. Mult succes...

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca doresti sa te conectezi la internet prin date mobile, va fi necesar sa ai resurse de internet active pe cartela si sa ai setarile de internet corect configurate. Acest telefon ruleaza pe sistemul de operare Android, setarile sunt similare cu acestea: http://oran.ge/12eR07Q.

Cu prietenie,
Orange Helper

| caritas explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc,dar am intrat pe site-ul vostru si am vazut acolo un tutorial si am rezolvat.