| Mihaela_Alexa_1994 a întrebat:

Am tinut telefonul o noapte intreaga la incarcat si e tot goala bateria si s-a incins foarte rau; intrebarea este: care este cauza incingerii si de ce bateria este tot goala?

Răspuns Câştigător
| didi13 a răspuns:

Poate s-a stricat bateria sau incarcatorul nu mai e bun. Nici mie nu mi se mai incarca telefonul si dupa ce am cumparat o baterie noua nu am mai avut nici o problema happy

1 răspuns:
| Dolyta a răspuns:

E moarta bateria. i-ati alta.
si daca iti iei una noua, nu o mai incarca cand mai ai inca jumatate, ca de aia se strica. o incarci doar cand mai ai o liniuta.