| Gerula88 a întrebat:

AM uitat parola la Un Huawei p10 lite, dar nu pot intra in bios sa il resetez, ce pot sa fac?

Răspuns Apreciat de Editori
| Stan24 a răspuns:

Începi prin a stinge telefonul, după apeși butonul PORINE împreună cu butonul VOLUM RIDICAT în momentul în care apare logoul Huawei iei degetele de pe butoanele respective după care îi dai "Factory Reset" sau ceva de genu!

Atenție!⚠️⚠️ După resetarea din "butoane" vei fi obligat să îți introduci contul Google cu care l-ai avut conectat anterior! Asigură-te că știi Email-ul și parola de la contul Google înainte de resetare!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il resetezi din butoane maaaaaaaaaaaaaaaahh
TPU sterg cont

| blzer a răspuns:

Ce bios mă prietene? laughing
Ține apăsat pe volum up + key power și intră în Huawei eRecovery și dă-ți un factory reset sau instalează-ți firmwareul pe baza serverului lor.