| Piitiic_Nicoo_1997 a întrebat:

Am un Alcatel OT. 991. as vrea sa stiu cum pot face captura de ecran straight face la alte telefoane merge de la butonul de volum + cel de aprindere, la acesta nu merge.

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

La butoanele alea cu senzor.ai vazut al doilea buton din stanga in dreapta. apasa si ala cand apesi butonul plus si cel de aprindere..si poate o sa mearga

| Daniels_Jeak_1968 a răspuns:

Mergi pe ecranul care vrei să.l pozezi. Acum trebuie să apeşi pe tasta care închide telefonul. Îţi apar 3-4 opţiuni. Tu mergi pe "Take Screenshot"