| Frum_Aleex_1994 a întrebat:

Am un Allview p6 quad si cand vreau sa intru in camera foto imi zice 'nu s-a putut conecta la camera foto'. Vreau sa precizez ca am resoftat telefonul si imi spune la fel, am sters toate pozele, acelasi rezultat. L-am inchis si deschis de 15 ori. Vreo idee bossilor?

5 răspunsuri:
| Georgian_Georgian_1996 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie la acelasi telefon...eu zic ca este de la soft...

| alecs4900 a răspuns:

Instaleaza alta aplicatie care foloseste camera gen "Retrica" si daca nu merge ii din cauza telefonului si trebuie dus la un service

| Frum_Aleex_1994 explică:

Problema este ca pur si simplu nu are nimic camera, iar deodata nu a mai mers.

| Frum_Aleex_1994 explică:

Nu merge nici pe snapchat, toate aplicatiile care folosesc camera foto se leaga de aia principala

| Frum_Aleex_1994 explică:

Alte idei?