| AliinaSomerhalder a întrebat:

Am un Galaxy S4 si nu-mi merge cablul de date. Introduc cablul de date si nu imi apare nimic. Am intrat in Control Panel la Devices and Printers si imi apare numele telefonului cu un semn de exclamare galben pe el, apas pe el si zice ca se cauta drivere si tot nu merge, zice ca operatiunea a esuat. Ce pot sa fac? Am instalat si dupa net drivere pentru Samsung si tot nu merge.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca Kies:
http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP
dupa instalare, Restart.

| robert2double a răspuns:

Intri in setarile telefonului/Mai multe/Despre dispozitiv(apesi de sapte ori repede pe el)-apoi iti va mai aparea,,{ } Optiuni dezvoltator", iar acolo vei bifa,, depanare USB"
Bafta!