| Adi36346346 a întrebat:

Am un Huawei p8 lite si am o problema cu tastatura. am mai auzit cateva persoane cu aceeasi problema. Cand incerc sa scriu mai repede tastatura dubleaza litere, indiferent de ce tastatura as pune. e vreo setare ceva? sau stie cineva ce trebuie facut?
EX: Buunaa ce faccii?

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Trebuie sa mergi la un magazin unde se fac reparati de telefoane si sa intrebi acolo ce e de facut. mai bine il restartezi si vezi daca tot asa face... astea de la Huawei si Allviwev sunt cele mai praf fireme posibile telefoane romaniesti mai bine iti cumperi un telefon mai bun un Samsung astea sunt cele mai bune.Eu am facut cea mai mare prostie ca mi-am cumparat Allview pot sa il arunc de pe bloc Semnal prost baterie nu tine chiar daca e full degeaba daca ascult muzica sau sa intru putin pe Facebook pe el deja am 15 la % baterie si a fost schimbata bateria de doua ori