| Bican_Cristian_T._2001 a întrebat:

Intrebare pentru persoane care au cateva cunostinte cu service ul telefoanelor : stie cineva cam cat costa si daca se poate face un alt soft pentru Huawei p8 lite?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

O poti face lejer singur. Daca se misca incet sau iese singur din aplicatii e mai simplu ( si gratis ) sa ii dai hard reset.

| Bican_Cristian_T._2001 explică (pentru Wr3nch):

A fost stricat de tot, era in bootloop si nu mi lua de pe card niciun soft. L am dus la service intr-un final si mi l au facut si mi-a acceptat doar un soft aparent custom de Android 6.0

| KEiGHT a răspuns:

Instalare de soft?