| Misha4217 a întrebat:

Am un iphone 3 seara ii incarcat si pina dimineata se descarca adica fara sa ma folosesc se decarca ..am inchis toate aplicatile.cei de facut?

5 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Inseamna ca ti s-a dus bateria.Trebuie sa cumperi una noua. Sper ca te-am ajutat!

| xCrazyWolf a răspuns:

E iphone 3 cu antenta radio cumparat de pe strada?tongue

| FlowerRoseRose a răspuns:

Asa mi se intampla si mie la vechiul telefon cand il lasam nefolosit mult timp asa ca il lasam la incarcat peste noapte

| bubulex a răspuns:

Cumpara o baterie noua nu cred ca mai e buna ce ai

| sisimiki a răspuns:

Ciudat! Si eu am un galaxyS plus, dar se descarca la 2 zile aprox.