| Biancaeu a întrebat:

De ce se descarca iphoneul 4 asa de repede? este vreo smecherie? adica la nokia cand ti se intampla asta trebuie sa il tii 24 de ore la incarcat dar inchis...este vreo smecherie dintrasta si la iphone?

5 răspunsuri:
| aLx_1393 a răspuns:

Eu stiu ca la orice telefon nou trebuie sa il descarci 1 data de tot si sa il incarci la maxim iar asta inca de 2 ori adica in total de 3 ori lasi sa se duca bateria de tot si pe urma incarci la maxim happy ca sa te tinta

| ScorpionScream a răspuns:

Bateria IPhone-ului este slaba. ceva gen 1200 mAh happy 1200 mAh este prea putin pentru un sistem asa de "iluminat"happy. Nokia are si sistem de pastrare a energiei. Deci 1200 mAh pentru un telefon Nokia este suficient.

| Cherry a răspuns:

Smecheria asta este cam dupa timpuri, Iphone este ceva mai sofisticat care nu trebuie pus 24 d ore.

Răspuns utilizator avertizat
| TraficantDeTurtaDulce a răspuns:

Si eu am avut.deci.nu este originaltongue.nu`ti merge blutudu:p'.(pe romaneste).si nici gps`u.ai putea sa-l duci la un specialist.