| AdelinaaaaLvs a întrebat:

Am un iphone 3gs, 16gb si nu se mai aprindea,imi aparea doar marul, apoi se stingea la loc si imi arata bateria cu o liniuta.Am desfacut telefonul si l-am curatat in interior inclusiv bateria. Dupa ce l-am montat la loc se aude zgomotul care spune ca se incarca si imi apare ecranul alb.Stie cineva care este problema?

1 răspuns:
| anonim555344 a răspuns:

Nu mai ai soft pe el i-ai dat cumva resoftare. oricum nu mai ai ce face cu el nu mai exista soft disponibl doar ios8 care merge de la 4s in sus cei care au 4 sau 3g pot sa le arunce la gunoi nu mai valoreaza nimic