| 123098lolol a întrebat:

Am un iPhone 4, 32GB, negru cu o mica problema aparuta recent. Nu pot sa downloadez aplicatii de pe AppStore cu Wi-Fi, in timp ce cu 3G de la Vodafone, functioneaza normal. Daca incep downloadarea cu 3G si o continui cu Wi-Fi functioneaza, de asemenea. As dori sa se rezolve aceasta problema, da nu stiu cum...
Mentionez ca am Softul 6.0.1

7 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Pai nu iti merge wifi deloc sau doar sa downloadezi? Da-i un restore, sau chiar si update la 6.1.3

| 123098lolol explică (pentru charleslouboutin):

Doar cand downloadez. Si nu doar pe cel de acasa. Oricare

| NesScaFe a răspuns:

E neverlock sau gevey? ce versiune de ios?

| NesScaFe a răspuns:

F-ai update la 6.1.2

| Sînziana_Stréşinã_Õana_1995 a răspuns:

Cred ca este ceva de la soft, am mai auzit la cativa prieteni aceeasi problema. Ai idee cumva daca fac update la 6.1.3 se sterg si mesajele din Cautare Spotlight... vreau sa fac cumva sa scap de ele... Merci mult, apropo am un Iphone4S.

| 123098lolol explică (pentru Sînziana_Stréşinã_Õana_1995):

Merg sterse din configurari din cate stiu euhappy si da. Daca dai update total (sa nu iti mai ramana nimic.scapi de ele) dar e mai riscant la mine. Am3000 si ceva de poze si mi'e frica si cu update normal sa umblu la el