| zz2blow a întrebat:

Am un iphone 4 ios 7.0.4 si am vrut sa ii fac jailbreack si acum imi apare numai logoul de la apple...am incercat tot feluri de chesti ..si prin itunes imi da eroare 3149 si am incercat tot feluri de chesti sa fac eroarea aia ..cand ii dau restore scrie extracting dupa eroarea respectiva.ce sa fac ..Fonda

Răspuns Câştigător
| Servicetel a răspuns:

Nu din pacate, incerca pe un alt calculator sa ii dai restore. Presupun ca o sa mearga

1 răspuns:
| zz2blow explică:

Daca..asi fi dn Bucuresti cu siguranta asi veni la tine sad te rog spune-mi ce sa fac. daca scot bateria. oare merge|

| Servicetel a răspuns (pentru zz2blow):

Nu din pacate, incerca pe un alt calculator sa ii dai restore. Presupun ca o sa mearga