| Marmeladaaaa a întrebat:

Am un iPhone 4 si nu stiu contul iCloud, stie cineva vreo metoda prin care as putea sa ii scot contul? Am inteles ca nu este legala chestia asta. Daca stiti puteti sa-mi explicati sau un tutorial pe net cum as putea sa scot conutul (care sa mearga). Am mai incercat si alte tutoriale dar nu au mers. Daca stiti unul bun, lasati-l intr-un comentariu.
Multumesc, funda.

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Singura sansa e sa iei legatura cu cel de la care l-ai cumparat sa se logheze in contul lui de icloud si sa il stearga si dupa bagi contul tau. Daca nici el nu stie contul nu ai ce sa faci cu el decat dezmembrat si folosit piesele pe altul.